Добре дошла, красива есен в 1а и 1в клас

Есента е вече тук при нас в 1-ви "а" клас
с много плодове и зеленчуци.
Духат силни ветрове,
падат хладни дъждове.
Крачи бързо Ежко
натоварен тежко
с ябълки и круши
под листа се муши
Добре дошла, красива есен! Посрещнахме те с обич в 1"в" клас, в любимото Основно училище Пенчо Славейков!